Praca w Puławach Oferty pracy Dyrektor Technikum
szczegoly ogloszenia

Opublikowano - 11 Października 2024

Lublin

Jako firma działająca od 2012 roku na rynku, świadczymy usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. W swojej grupie biznesowej współpracujemy między innymi z jednym z liderów w branży edukacyjnej.

Aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Technikum w sercu Lublina, który z pasją poprowadzi zespół dydaktyczny i będzie wspierał uczniów w osiąganiu sukcesów. To idealna rola dla osoby, która chce rozwijać karierę w zarządzaniu szkołą i wyznaczać kierunki edukacyjne dla młodzieży.

Dyrektor Technikum
Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad prawidłowym realizowaniem programów nauczania i realizacją podstawy programowej,
  • Opracowywanie i realizacja planu pracy szkoły, w tym szkolnych planów nauczania, planów zajęć edukacyjnych, planów realizacji praktycznej nauki zawodu,
  • Pełnienie nadzoru pedagogicznego,
  • Kreowanie rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny,
  • Organizacja egzaminów zewnętrznych zgodnie z procedurą określoną przez CKE,
  • Realizacja planu rozwoju działalności edukacyjnej szkoły,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku,
  • Zarządzanie zespołem nauczycieli, monitoring ich pracy zawodowej oraz motywowanie do osiągania stawianych celów,
  • Budowanie zespołu poprzez zatrudnianie specjalistów i nauczycieli.
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Nauczyciela,
  • Wykształcenie wyższe w kierunku pedagogicznym lub pokrewnym z obszarów nauczania,
  • Znajomość przepisów oświatowych, w tym umiejętność ich interpretacji oraz obsługi Systemu Informacji Oświatowej (SIO),
  • Znajomość MS Office i orientowanie się w dokumentacji szkolnej,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność rozwiazywania konfliktów.
Mile widziane:
  • Stopień nauczyciela dyplomowanego,
  • Przygotowanie pedagogiczne uprawniające do pełnienia nadzoru,
  • Doświadczenie na stanowisku Dyrektora szkoły,
  • Doświadczenie w zarządzaniu placówkami edukacyjnymi/oświatowymi,
  • Kursy specjalistyczne z zakresu prawa oświatowego i administracji.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z możliwością długofalowej współpracy,
  • Dodatkowe dni wolne oraz atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu,
  • Zniżki na pakiet medyczny, ubezpieczenie OC oraz możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach,
  • Wsparcie w zakresie stosowania przepisów i organizacji roku szkolnego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach dostosowanych do potrzeb.
Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej RODO.