Praca w Puławach Oferty pracy Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
szczegoly ogloszenia

Opublikowano - 26 Września 2024

Celejów
Powiatowy Urząd Pracy w Puławach
Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Miejsce pracy: Celejów
Numer: StPr/24/0789
OBOWIĄZKI:
zgodny z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

staż FP w ramach "Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi" na okres 5 m-cy,wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętność monitorowania stanu technicznego instalacji elektrycznej, gazowych, wodno-kan., wentylacyjno-klimatyzacyjnej, grzewczej, konserwowanie i naprawianie elementów budynku, prawo jazdy kat. B, dobra kondycja i sprawność fizyczna, wytrzymałość na wysiłek, sprawność manualna, dobra koordynacja, samodzielność i inicjatywagodz. pracy 8-16

Miejsce pracy:

Celejów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach