szczegoly ogloszenia

Opublikowano - 15 Października 2024

Sobolew
Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Konserwator
Miejsce pracy: Sobolew
Numer: StPr/24/0713
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie terenu rekreacyjnego do imprez, koszenie, naprawa sprzętu, konserwacja kajaków, transport kajaków, dbanie o teren rekreacyjny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sobolew


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Podobne oferty

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Opublikowano: 2024-10-07
Firma:

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Lokalizacja: lubelskie / Bełżyce
Opis stanowiska: Utrzymanie terenów zielonych, wykonywanie drobnych prac remontowych, usuwanie drobnych usterek, sprzątanie powierzchni przynależnych, opróżnianie koszy, pomoc hydraulikowi. Wymagania konieczne:...

Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Opublikowano: 2024-09-26
Firma:

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lokalizacja: lubelskie / Celejów
Opis stanowiska: zgodny z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: staż FP w ramach "Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych...